wtorek, 30 grudnia 2014

hmmm...wszystko co dobre szybko mija

Witajcie... :)
Jak minęły Wam Święta??? Mi strasznie szybko, ale jak to mówią wszystko co dobre szybko się kończy. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała i padało...ale za to teraz, zima nadrabia. Śnieżek prószy, jest go coraz więc, i dobrze, niech dzieciaki mają zabawę. Sama pamiętam jak specjalnie wylewało się wodę na górkach, żeby była porządna ślizgawka ;D a potem to zjeżdżanie i polerowanie do tzw. masełka :D to była radość... nie wiem czy dzieci dalej tak robią, ale jedno jest pewne ja Szkrabowi napewno pokażę  ten sposób oczywiście w odpowiednim czasie :D 

W ogóle cały ten rok minął mi w zawrotnym tempie. Ciąża, poród, najcudowniejszy pożeracz czasu, mniej szydełkowania, rozpoczęcie budowy własnego kąta, przeprowadzka (pomieszkiwanie u rodziców i na kartonach ;D) w końcu odpoczynek i nadrabianie czasu z mężulkiem (ma dłuuuugi urlopik) i czekanie na kolejną przeprowadzkę. Przez to miałam mało czasu na prowadzenie bloga, ale mam postanowienie na Nowy Rok, nie obijać się w pisaniu ;D oczywiście to jedno z wielu moich postanowień. 
A Wy macie jakieś postanowienia Noworoczne??? Jaki był dla Was ten mijający Rok???

Pozdrawiam 
i słodkich snów
MagdaZ 
3 komentarze:

 1. Oo tak pamiętam takie lodowe górki... I zjeżdżanie na siatkach... Rewelacja :D jeej jak ja dawno nie zjezdzalam z gorek :D czas nadrobić póki jest śnieg! Dzisiaj albo jutro wyciągnę lubego i ulepimy bałwana u mnie w ogródku :)

  Udanego nowego roku! Również pod względem rekodzielniczym ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi również święta bardzo szybko minęły. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Och i u mnie rok minął, nie wiedzieć kiedy. Nowy człowieczek w rodzinie jednak skutecznie zajmuje czas ;)
  Dobrego Roku życzę:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję każdemu z osobna za odwiedziny i pozostawiony komentarz, który jest dla mnie bezcenny :D